Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa E ) WIDZE ŻE MÓJ TO PIERWWSZY


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa E ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SYLWESTERS7

Stały Bywalec



Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 146
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnogród
Posiadane auto: Fiat Stilo Abarth
Piwa: 1/1
Wysłany: Czw 29 Cze 2006, 21:45
Temat postu:

WIDZE ŻE MÓJ TO PIERWWSZY


JEŻDŻE E KLASĄ Z ROCZNIKA 1996R W SILNIKU 2.8 BENZ/GZA I MOCY 198 KONI. SAMOCHÓD JEST BARDZO ŻWAWY JAK NA SWOJĄ MASE JEDNAK BARDZO SŁABO WYCISZONY !!! DOBRZE ŻE TO JESTT BENZYNA BO W WERSI DISELA W SAMOCHODZIE NIE SŁYCHAĆ NIC PO ZA GŁOSEM SILNIKA I CZASAMI !!!! RADIA JAK SOBIE PODGŁOSINISZ NA FULLLLL!!!! AUTA JEST PRAWIE BEZ AWARYJNE DOBRZE JEŻDZI A TEN SILNIK SAM JEDZIE NA 5 DO 150 NIE TRZEBA GO POGANIAĆ. WADĄ I TO DUŻO JEST TO ŻE MA NA TYŁ NAPĘD I TO W ZIMIE BARDZO PSZESZKDZA SILNIK MA KOPA A STYŁU SŁABA PRZYCZEPNOŚĆ WIĘC TROCHE LATA [cenzura] PO DRODZE JAK SIĘ PRZYŚPIESZA LUB WYPRZEDZA W ZIMIE TO CAŁY CZAS KONTROLKA POKAZUJE ŻE KOŁA Z TYŁU TRACĄ PRZYCZEPNOŚĆ . POZA TAKIMI NIE WIELKIMI BŁEDAMI TO ZALECAM ZAKUP TEGO SAMOCHODU JEST BARDZO OSZCZEDNY A ZWŁASZCZA W WERSIJ BENZ !!!!!!!!!!!I!!!!!!!!!!! CICHY !!!!!!!!!!!TYLKO!!!!!!!!!!! W !!!!!!! WERSJI!!!!!!!!!!BENZYNOWEJ!!!!!!!!!!!!
_________________
SPRZEDAM SWOJE STILO
Powrót do góry
gadu-gadu
Martin_nt

Czytelnik



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 8


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 16 Lip 2006, 21:30
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) WIDZE ŻE MÓJ TO PIERWWSZY


siemka mam ten lebszy silnik przy C klasie ten 2.8 v6 204km i ogolnie od 4 tys obrotow sie robi tak troche glosno a na wolnych obrotach cicho chodzi. bardzo fajnie to chodzi tylko ze moj ma chyba przeplywomierz zjarany niewiem jeszcze ma dopiero 89000km przejehane mam go w automacie i dobze to chodzi. mam tez E200T Kompressor co nie jest takie silne a pozatym zajefajnie chodzi zrobilem tym juz ponad 20tysa i nic sie nie dzialo oprocz ze mi skrzynia padla jak mial 149tys na liczniku. ale to moja wina jezdze nim ostro i mam fele amg przynim 225/18 przod tyl 235/18 max jest 220 km/h wiecej on nie chce isc ale pozatym z ta skrzynia to nic sie nie dzieje bardzo dobre auto!! teraz mam maly problem z gazem bo nie moe dostac przewody do cewki nigdzie a w serwisie 1900zl chca za 2 przewody i 8 gumek.... ale auto fajne bardzo wygodne mam 1998rok czyli lifting i fajne autko!! odradzam tylko ten silnik E280 z roku 96 i 97 poczatek ten rzedowy ja go mialem i dziekuje nigdy wiecej ten silnik!! jedzie jak komarek i glosny ale to troche moja wina bo wyciaglem katalizator... ale przedtem tez [cenzura] nie szedl i wogole nie za fajnie to sie sprawilo zawory mi sie skrzywily i jeden pierscien penk i sie zaklinowal niby ze to wada tych silnikow pozatym co po chwili cos z wtryskiem itd nie za ciekawie te autko sie sprawilo to pierwszy zly moj mercedes.
Powrót do góry
gadu-gadu
SYLWESTERS7

Stały Bywalec



Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 146
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnogród
Posiadane auto: Fiat Stilo Abarth
Piwa: 1/1
Wysłany: Wto 18 Lip 2006, 06:24
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) WIDZE ŻE MÓJ TO PIERWWSZY


trafiłeś pechowy silnik my jeżdzimy nim już 5 lat i jeszcze nic nie nawaliło oprócz gazu bo trzeba sekwencje . no wiesz co ty go poruwnujesz do c kalsy z lepszym silnikem i po pierwsze to jeszt mercedes a nie bmw!!! to nie jest rakieta tylko oszczedny i dostojny samochód! a że głośno chodzi to ja się z tym nie zgodze u nas przy 5 tyś obrotów słychać delikatny szmer . a jak ktoś usunie katalizator to norma że przy du żych obrotach będzie chodził jak traktor!!
_________________
SPRZEDAM SWOJE STILO
Powrót do góry
gadu-gadu
Martin_nt

Czytelnik



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 8


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 20 Lip 2006, 23:40
Temat postu:

Mercedes E55AMG


chodzil jak chodzil pierwszy moj zly mercedes teraz mam 4 mercedesow MERCEDES V220CDI rewelacja!!!!!! MERCEDES E200T tez rewelacja!! MERCEDES C280 no niewiem zrobilem dopiero 690km z nim i tryb awaryjny. zobacze moze tylko blad jakis standardowy. i teraz mam jeszcze MERCEDESA E55AMG ale to tylko na handel. znajomy go kupuje. ja w wszystkich mietkach mialem sekwencje aha wszystkie co miale kolektor ssacy plastikowy. ogolnie mialem duzo mietkow juz mam tez BMW 328is E36 coupe ale to nie za bardzo to wiecej pali jak ten mercedes c280 w automat. z C280 tez idzie powariowac. da rade troche driftu na piasku a na asfalcie laka palic. nie jest zle ale E55AMG odradzam wszystkim co chca autko co malo pali. te auto pali kolo 29-36litrow zalezy od jazdy jak jehalem 250 to pokazywal spalanie 69l na 100km. ale ok auto ma prawo palic!! jest bardzo fajne autko ma 5.5l V8 to chyba normalne!!
Powrót do góry
gadu-gadu
aster7707

Debiutant



Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 32

Posiadane auto: Mercedes E Avantgarde 250D
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 22 Sie 2006, 17:45
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) WIDZE ŻE MÓJ TO PIERWWSZY


Witam zamierzam nabyć okulara diesla,oczywiście około 7-10 lat !!!Czy możecie mi coś więcej powiedzieć o tych maszynach.Czyli jak tam motory (czy da się jeździć na rzepaku i innych płynach)I ogulnie jak ten model się sprawuje.Słyszałem że karoseria nie jest z najlepszych blach wykonana.Ale to może być nieprawdziwa informacja.Więc poszukuję ludzi którzy tym autem trochę zeżdżą i mają już jakieś wyrobione opinie.Z góry dziękuję za odpowiedzi!!!
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 22 Sie 2006, 17:45
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
SYLWESTERS7

Stały Bywalec



Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 146
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnogród
Posiadane auto: Fiat Stilo Abarth
Piwa: 1/1
Wysłany: Nie 03 Wrz 2006, 18:21
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) WIDZE ŻE MÓJ TO PIERWWSZY


odradzam disela
2.2di (98km)jest cichy ale bardzo wolny
3.0 d (110km)wmiare ale robią w atomacie więc ciulowy
2.9 td (130km)basrdzo chałasuje jak na tej klasy samochud troche bardzo przestarzały silnik

a co do blach to prawda lecą ale jak zadbasz o niego to nie będzie śladu rdzy!!! a co to polecam benzynowy i tak z 2.8(198)pali 10-12gazu na 100km przy jaździe do 130 km/h jest oszczedny i żwawy disel nie spisuje się przzy tym cieżaże auta
_________________
SPRZEDAM SWOJE STILO
Powrót do góry
gadu-gadu
arcek

Czytelnik



Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 13 Wrz 2006, 13:08
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) WIDZE ŻE MÓJ TO PIERWWSZY


Witam.
Mam E 220 cdi i nie narzekam ani na hałas ani na dynamikę. Jak kupisz auto mocno bite i zrobione to bądź pewien, że warsztat nie przejmował się wyciszeniem auta po naprawie i w takim nawet radia nie słychać. A silnik jest dynamiczny ale elektronika długo się zastanawia czy chcę jechać dynamicznie czy oszczędnie i jak depnę to chwilę się namyśla ale jak zaskoczy to już idzie. Mój poprzednik ma rację, to nie jest BMW więc szaleństwa nie ma ale podobno tak jest, że BMW to sport a E klasa to dostojeństwo. Ale sprawdza się powiedzenie, że BMW oznacza będziesz miał wydatki a w mercedesie przez trzy lata jedną tuleję wymieniłem w zawieszeniu.
Powrót do góry
aster7707

Debiutant



Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 32

Posiadane auto: Mercedes E Avantgarde 250D
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 04 Paź 2006, 18:34
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) WIDZE ŻE MÓJ TO PIERWWSZY


A ten silniczek 2.9 TD to jakaś dobra jednostka czy niewypał?
Powrót do góry
aster7707

Debiutant



Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 32

Posiadane auto: Mercedes E Avantgarde 250D
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 01 Kwi 2007, 18:46
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) WIDZE ŻE MÓJ TO PIERWWSZY


Nareszcie stałem się posiadaczem W 210 97r. 2.5D Awantgarde.Silniczek jest cichy i bardziej się zwija niż 2.2.Jak na Diesla to w środku jest cichutko.
Powrót do góry
Emil200D

Czytelnik



Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 4


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 12 Maj 2007, 22:18
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) WIDZE ŻE MÓJ TO PIERWWSZY


Witam,Jeżdże 124 200D '89 wąska listwa i nie narzekam.
214 kkm i silnik nie dotykany.
Muł roboczy to najwłaściwsze określenie dla tego motoru -- ale na CPN nie ocieram łez Laughing
Powrót do góry
tomgolub

Czytelnik



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Maj 2007, 22:15
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) WIDZE ŻE MÓJ TO PIERWWSZY


Tylko nie kupujcie 220 z pompą Lukasa-regenerowałem w Gdańsku za 2800,-. A swoją drogą może ktoś wie dlaczego są pompy Lukasa z krótkim i długim kablem?
Powrót do góry
Boof 99

Czytelnik



Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): wawa
Posiadane auto: W210 E320 Elegance
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 09 Sty 2008, 22:20
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) WIDZE ŻE MÓJ TO PIERWWSZY


320 B/G, luty 1996 na dzień dzisiejszy 260000 km,więc jeden z pierwszych w budzie 210 i jedyne do czego można sie przyczepic to blacha,leci wszędzie. Zawieszenie mimo moich obaw znosi dzielnie nasze drogi, a motor? Uważam że jest to jeden z ostatnich PRAWDZIWYCH SZESCIOCYLINDROWYCH silników stworzonych przez ludzi ze Stuttgartu,ciagnie jak wariat od dołu po czerwone. Spalanie wydaje mi się w miare normalne tj. 17 l/lpg przeliczając na benzyne ok 9 l.
Dodam że poprzednio toczyłem się 124 2.3 B/G który przeze mnie miał nakręcone 570000 i wiem że nadal jedzi.
_________________
6 w rzędzie,dobrze będzie
Powrót do góry
Adam stgt

Debiutant



Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 49
Skąd jesteś (miejscowość / region): stuttgart
Posiadane auto: E280cdi t 3222 2004 a 150w169-2005
Piwa: 1/0
Wysłany: Sob 15 Mar 2008, 14:11
Temat postu:

witam e klasowiczow


witam i pozdrawiam Eklasowiczow.jezdze E 280T CDI AVANGARDE pelen wypas.rok 2004.piekna jazda ,naprawde wart wszystkich pieniedzy
_________________
adam
Powrót do góry
komunikator tlen - status spik (wp kontakt) skype status
Ryszard Witczak

Czytelnik



Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 6

Posiadane auto: Mercedes w 211 E 400
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 16 Cze 2008, 14:42
Temat postu:

E-klasa


Witam i pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy ,mam od pół roku e-klasę poj.4000 260 kM diesel full wypas,chodzi To znakomicie narazie bez zastrzeżeń .
Powrót do góry
spik (wp kontakt)
Sekena

Debiutant



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość / region): Małopolska
Posiadane auto: Mercedes W124 2.0TE 16v i Mercedes Kombi E290TD W210 automat
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 21 Sty 2009, 18:48
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa E ) WIDZE ŻE MÓJ TO PIERWWSZY


Posiadam E290TD W210 i Nie zgodze sie z tym ze jest głosny ale tez nie powiem ze go nie słychac ma ciekawy pomrok ale nie nie wiadomo jaki głosny silnik jest elastyczny idzie do przodu rowno i odwarznie i spalanie jest naprawde ciekawe mi na trasie 700km spalił 42litry przy predkosci 100-120km/h wiec spalił 6litrow to co wy chcecie od takiego silnika a te koniki tez musza cos jesc... A do blachy to nie mam zastrzezen i nie lici na łeb i szyje...o kazda trzeba dbac...
_________________
Nie ma jazdy bez gwiazdy...Smile Pozdrowka dla posiadaczy MERCOLOTOW:)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa E ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa E »

Opinie o samochodach Mercedes klasa E - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa E ) Oceń swoje auto


MercedesA 180

109 900

2019r.

34 500 km

wielkopolskie

MercedesB 200

26 900

2009r.

212 514 km

mazowieckie

MercedesCLA 200

129 000

2019r.

130 000 km

pomorskie

MercedesB 150

28 900

2007r.

200 000 km

śląskie

MercedesML 320

48 990

2008r.

266 896 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System