Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes ) Mercedes ML 270 CDI / 2002 /- demontaż radia



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lesly

Czytelnik



Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Szczecin
Posiadane auto: Mercedes ML 270 CDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 13 Paź 2009, 18:25
Temat postu:

Mercedes ML 270 CDI / 2002 /- demontaż radia


Mam w samochodzie radio/CD/navi/tv . W kieszeni w którą wkłada się płytkę z nawigacją lub CD utkwiła mi płyta CD i nie potrafię jej wydobyć. Przycisk nie reaguje. Może ktoś wie jak ją wyjąć albo jak zdemontować radio. Pozdrawiam i dziękuję
Powrót do góry
dar999

Auto Maniak



Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 565
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: mercedes
Piwa: 42/13
Wysłany: Pią 05 Mar 2010, 20:04
Temat postu:

Re: Mercedes ML 270 CDI / 2002 /- demontaż radia


lesly napisał:
Mam w samochodzie radio/CD/navi/tv . W kieszeni w którą wkłada się płytkę z nawigacją lub CD utkwiła mi płyta CD i nie potrafię jej wydobyć. Przycisk nie reaguje. Może ktoś wie jak ją wyjąć albo jak zdemontować radio. Pozdrawiam i dziękuję
w obudowie czolowej masz mikro rowki i w nie trzeba wsuwac specjalne haczyki sa na allegro i wyciagnac z kieszeni
Powrót do góry
cielmax

Dyskutant



Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 93
Skąd jesteś (miejscowość / region): płotki
Posiadane auto: , MERCEDES ML 270 2001r.
Piwa: 2/3
Wysłany: Sob 06 Mar 2010, 13:55
Temat postu:

Re: Mercedes ML 270 CDI / 2002 /- demontaż radia


witam mam pytanko odnosnie tego typu radia czy jak mam podłaczona zmieniarke to cd w radiu działa ?pytam poniewaz nie posiadam magazynku do zmieniarki i gdy włoze płytke do radia cd to pojawia sie komunikat ze nie ma magazynku i nie ma płyty
Powrót do góry
dar999

Auto Maniak



Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 565
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: mercedes
Piwa: 42/13
Wysłany: Sob 06 Mar 2010, 17:35
Temat postu:

Re: Mercedes ML 270 CDI / 2002 /- demontaż radia


cielmax napisał:
witam mam pytanko odnosnie tego typu radia czy jak mam podłaczona zmieniarke to cd w radiu działa ?pytam poniewaz nie posiadam magazynku do zmieniarki i gdy włoze płytke do radia cd to pojawia sie komunikat ze nie ma magazynku i nie ma płyty
w duzej navi plus zmieniarka navi czyta tylko plyty navi
Powrót do góry
cielmax

Dyskutant



Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 93
Skąd jesteś (miejscowość / region): płotki
Posiadane auto: , MERCEDES ML 270 2001r.
Piwa: 2/3
Wysłany: Nie 07 Mar 2010, 14:10
Temat postu:

Re: Mercedes ML 270 CDI / 2002 /- demontaż radia


dar999 napisał:
cielmax napisał:
witam mam pytanko odnosnie tego typu radia czy jak mam podłaczona zmieniarke to cd w radiu działa ?pytam poniewaz nie posiadam magazynku do zmieniarki i gdy włoze płytke do radia cd to pojawia sie komunikat ze nie ma magazynku i nie ma płyty
w duzej navi plus zmieniarka navi czyta tylko plyty navi
witam posiadam radio command cd +zmieniarka +tv+navi i zmieniarka jest podłaczona a gdy wkładam jakakolwiek płyte do radia cd, nie zmieniarki to pojawia sie napis no cd zaznaczam ze nie mam magazynku w zmieniarce czy gdy jest podłaczona zmieniarka do radia to nie widzi radio płyt w odtwarzaczu cd?
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 07 Mar 2010, 14:10
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
bobwlo

Dyskutant



Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 53
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kołobrzeg
Posiadane auto: Mercedes w211 2.2cdi 2004, ML270 CDI 2003r
Piwa: 2/2
Wysłany: Wto 09 Mar 2010, 16:38
Temat postu:

Re: Mercedes ML 270 CDI / 2002 /- demontaż radia


lesly napisał:
Mam w samochodzie radio/CD/navi/tv . W kieszeni w którą wkłada się płytkę z nawigacją lub CD utkwiła mi płyta CD i nie potrafię jej wydobyć. Przycisk nie reaguje. Może ktoś wie jak ją wyjąć albo jak zdemontować radio. Pozdrawiam i dziękuję

Nie piszesz jak zacięła się płyta
Sprubuję pomóc lecz na początek kilka wyjaśnień
Jeżeli jest podłączona zmieniarka (6-płyt) to w trakcie przełączenia przyciskiem na CD widać sześć napedów + napęd 0 czyli ten w radiu. Jeżeli włożysz tam płytę audio powinna najnormalniej w świecie odtwarzać - jako napęd 0.
Jeśli chodzi o zacinanie się płyt - jest to częsta usterka
- jeśli płyta nie wychodzi lecz chce wyjść (zacina się w trakcie) wystarczy wsunąć coś w stylu szczelinomierza pomiędzy płytę a górne szczotki ponieważ najczęściej tam dochodzi do haczenia
- jeśli napęd nie reaguje wcale nieste trzeba wysunąć radio
- jeśli nie gra w trakcie włożenia płyty to najczęściej jest brudny pryzmat przy laserze
Jeśli chodzi o demontaż to sprawa jest prosta gdy posiadasz chwytaki boczne które odginają blaszki po bokach radia (jak w każdym tego typu radiu) można prubować też zastąpić je czymś sztywnym ponieważ inaczej wyciągnąc radio będzie (bez uszkodzeń) trudne
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery

15) radio »

MercedesGLE 400

159 000

2017r.

50 000 km

śląskie

MercedesC 180

20 900

2006r.

246 000 km

kujawsko-pomorskie

MercedesB 180

28 600

2009r.

167 003 km

pomorskie

MercedesC 43 AMG

159 900

2016r.

126 826 km

kujawsko-pomorskie

MercedesA 160

29 700

2010r.

142 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System