Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes Vito ) jakie sa wady przy wito??



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes Vito ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martin_nt

Czytelnik



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 8


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 16 Lip 2006, 21:19
Temat postu:

jakie sa wady przy wito??


Witam was kupilem mercedesa V220CDI troche przerobka z Vito L ale mam pytanie dowas jakie są wady przy tym aucie?? mam rok 2001 w automacie 122km jezdze nim raz poraz poniewaz mam mercedesa e200kompressor i teraz jeszcze c280 v6 i jak te vito sie sprawia na dalsze trasy itd jak byscie mogli to odpisac!! zrobilem nim okolo 300km i obze chodzi lepiej idzie od mojego VW T4 2.5TDI 98rok. i jaka ja mam wersje?? mam klime podwojne webasto mam szyberdach skore taka jak taksowka mam tylne szyby uchylne pelna elektryka brak tempomata ale regulowana kierka. i jak to jest z niwo?? slyszalem ze pompy sie psuja ja nie mam niwo ale kumpel ma i boi sie ciagnac lawete. jak byscie mogli to odpiszcze dziekuje i pozdro!! Smile Smile Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
ekrecik83

Debiutant



Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 39
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa

Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 17 Lip 2006, 11:28
Temat postu:

T-4 czy Vito


A ja bym tego T-4 nie zamienił na Vito no chyba że jesteś b.bogaty a takiemu to wszystko wolno/oczywiście żart jak Ci się zacznie sypać to zobaczysz o co mi chodziło/ Pozdrawiam Edward.
Powrót do góry
komunikator tlen - status
SYLWESTERS7

Stały Bywalec



Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 146
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnogród
Posiadane auto: Fiat Stilo Abarth
Piwa: 1/1
Wysłany: Wto 18 Lip 2006, 06:38
Temat postu:

Re: ( Mercedes Vito ) jakie sa wady przy wito??


ja też nie polecam tej zamiany w naszym byłym vicie to bardzo leciały blachy jak ściągneło się wszystko z podłogi to koło fotela kierowcy była tak dziura że było można wepchać noge a mam buta 46 . ale za to dobrze wygłądał przeszklony przyciemnione sszyby na duży felach 17 niklowanych i oczywiście cały biały!! a co do silnika to on jest nie zawodny było zrobione nim 78 tyś km i ani razu nic sięnie zepsuło a to był rocznik 1998 zamieniłem go na nowego trafica długi przyciemniane szyby styłu zderzaki i wszystkie plastiki na zewnątrz w kolorze nadwozia czyli w srebnym i oczywiście silnik >>>2.5 dCi<<< 135 koni mechanicznych fajna spraw mam już go dwa lata i zrobione 30 tyś i poszło z przodu zawieszenie na skutek za ostrej jazdy. felgi z vita mam teraz w okularu
_________________
SPRZEDAM SWOJE STILO
Powrót do góry
gadu-gadu
Martin_nt

Czytelnik



Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 8


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 20 Lip 2006, 23:52
Temat postu:

mercedes VITO


bylem w ponidzialek w niemczech i wiecie co?? VITO SIE ZJEBALO!! niewiem ale dobze nic powaznego ja mam 2001 rok 2.2cdi i idzie turbo tam jest opaska do weza co od intercoolera idzie tam jest czujnik cisnienia i on sie zablokowal pokazal max cisnienie i kom sie wstawil w tryb awaryjny szedl do 3 tys obrotach i koniec wiecej nie szlo na banie z laweta szlo pusto jehac 120 ale z autem to tragedia... a co do T4 to ja tez odradzam!! on ma 2 paski rorzadu i kumpel nim jehal do niemiec i spadl!! juz drugie moj VW z motorschaden!! mialem LT55 2.4TD i tez spadl. wiec zaraz go sprzedalem i tak samo z t4 sprzedalem bo nie oplaca sie go zrobic. a vito znowu fajnie chodzi. ja malowalem calego na niebieski metalic i szyby mam TERMICZNE tzn srebne czarne takie niewiadomo zalezy z jakiej strony sie paczy. mam narazie 16cal felgi i chyba takie zostana bo przy innych autach mam 18cal. jest bardzo wygodne autko!! a spalanie rewelacja!! jak jehalem 110km/h to mi spalil jakies 6 litrow!! aha szukam XENONY do mercedesa c280 jak by co to pisac
Powrót do góry
gadu-gadu
dudek3

Debiutant



Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość / region): Maków Podhalański
Posiadane auto: vito
Piwa: 1/1
Wysłany: Pią 11 Gru 2009, 19:31
Temat postu:

Re: ( Mercedes Vito ) jakie sa wady przy wito??


odnosnie wito i t4 t4 to prawdziwy dostawczak i vito mu do klamek niedorasta jak w nim jest vebasto to nie byle jakie blachy taz silniki tez sa duzo lepsze od vitkowskich moze t4 sa troche wolniejsze ale 1,9 i 2.4 ale zato nieporuwnywalnie bezawaryjne wie co pisze bo mam t4 i kupilem vito 2002 112 cdi l kupilem dlatego dlaczego wy kupiliscie bo jest ladny jak na busika i sie podoba duzo bardziej ludziom niz t4 wiem co pisze bo mam obydwa t4 92r a sprawuje sie lepiej niz vito 1 nawet jak ma na pace 2 tony
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pią 11 Gru 2009, 19:31
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Lukasz1491

Czytelnik



Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zdzieszowice
Posiadane auto: Vito '98 2,3 TD
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 09 Lut 2010, 21:31
Temat postu:

Re: ( Mercedes Vito ) jakie sa wady przy wito??


Jedyny model VW który pod wzgledem aerodynamiki i stabilności jazdy to T5,
Powrót do góry
spoctcoupe

Dyskutant



Dołączył: 10 Lut 2013
Posty: 86
Skąd jesteś (miejscowość / region): PL ok KOSZALINA, D Mettlach
Posiadane auto: Toyota avensis 2.2D Cat 2007r.Mercedes vito110D 97 ,seat ibizaST 2011
Piwa: 1/0
Wysłany: Sob 11 Sty 2014, 20:38
Temat postu:

Re: ( Mercedes Vito ) jakie sa wady przy wito??


Witam
Osobiście twierdze że Vito jest ok pod względem wyglądu i awaryjnosci,jak każde auto się psuje zależy to od stylu jazdy i ile się jeździ.
Nie rozumiem tylko jednego czemu ludzie porównują Vito z 97-2000 do t5 a nie do t4 przecież t4 produkowana była do2003roku,a od 2003 zaczęto produkcje t5 tak wiec niewiem czy t5czy Vito 639 jest lepsze.
Powrót do góry
archive_49

Auto Maniak



Dołączył: 01 Lis 2013
Posty: 588

Posiadane auto: mercedes 208 2.2 cdi, 2000,ford mondeo mk1 i mk2,fiat 126p,honda acura integra 1994rok,ford transit od 1998 rok,opel vectre 1998 rok,
Piwa: 24/1
Wysłany: Sob 11 Sty 2014, 20:58
Temat postu:

Re: ( Mercedes Vito ) jakie sa wady przy wito??


spoctcoupe napisał:
Witam
Osobiście twierdze że Vito jest ok pod względem wyglądu i awaryjnosci,jak każde auto się psuje zależy to od stylu jazdy i ile się jeździ.
Witaj zgadzam się tutaj całkowicie, koledzy ja też miałem vw t4 i powiem tak, nie ma takiego auta który się nie psuje, jeśli od początku jest zadbany i służy naprawdę do jazdy to vito czy vw nie ma różnicy i nie gadajcie że vw są bez awaryjne bo nie uwierzę takie bajki to dzieciom tylko można mówić.
Powrót do góry
szlapa4

Czytelnik



Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wyrzysk
Posiadane auto: Passat B5 i Vito 110CDI
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 24 Sie 2014, 21:46
Temat postu:

Re: ( Mercedes Vito ) jakie sa wady przy wito??


od 2006 roku mamy w firmie vito 108, 110 i teraz od nowości w 2010r 109 CDI.... popsuło się - razem we wszystkich: rozrusznik - tulejki, alternator - nie zauważyliśmy i rozsypały się łożyska, ..... mankamentem jest rdza, co dwa lata poprawki w tych starszych sztukach, po za tym nic...nie piszę o eksploatacji, olejach, tarczach czy klockach Wink
obecnie składam sobię 3 sztukę osobówkę 112CDI i tu mam więcej problemów, ale to dlatego, że składam z 3 szt......mam dojście do części dla siebie to robię......
Powrót do góry
gadu-gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes Vito ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes Vito »

Opinie o samochodach Mercedes Vito - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes Vito ) Oceń swoje auto


MercedesB 180

105 990

2019r.

39 000 km

śląskie

MercedesC 180

94 800

2019r.

50 000 km

mazowieckie

MercedesCLS 350

209 900

2018r.

140 408 km

kujawsko-pomorskie

MercedesB 180

38 900

2015r.

244 178 km

kujawsko-pomorskie

MercedesC 180

14 500

2004r.

273 893 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System