Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes ) Mercedes S W221 - Telefon


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
holloww
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 4911
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sosnowiec - śląsk
Posiadane auto: Porsche 944 S2
Piwa: 139/6
Wysłany: Sro 26 Paź 2011, 08:06
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) Mercedes S W221 - Telefon


Trzeba w ustawieniach pogrzebać i instrukcje przeczytać żeby za każdym razem nie ładował od nowa, może coś jest z parowaniem słuchawki.
_________________
\'zpa\' Naprawimy każdego MERCEDESA www.mercserwis.pl - Sosnowiec
Powrót do góry
brada

Czytelnik



Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Mercedes W221 S-Klasse 2006, Sprinter 208CDI 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Sty 2014, 19:58
Temat postu:

hTC Desire 500 nie paruje z MB Phone (UHI-SN7267)


Cześć.

Pomoc potrzebna przy sparowaniu hTC Desire z systemem Comand w W221.
Sprawa ma się tak, że postępuje zgodnie z instrukcjami podłączenia modułu bluetooth (w podłokietniku - mam tą drugą wersją zdaje się), a mimo postępowania zgodnie z nią telefon na końcu, po wpisaniu kodu parowania, nie łączy się z systemem. Słychać w głośnikach melodyjkę z sekwencją opadającą. i bluetooth rozłącza się.
Do tej pory używałem Nokię 6303i, którą połtora roku temu udało mi się sparować, zestaw działał OK. Nowy telefon nie łączy się.

Oto instrukcja parowania która wykonuję:
1. Włączyć system COMAND, patrz instrukcja obsługi pojazdu.
2. Wywołać menu główne telefonu: za pomocą kontrolera systemu COMAND wybrać "Telefon". Na wyświetlaczu systemu COMAND pojawi się komunikat informujący, że żaden telefon nie jest podłączony.
3. Nacisnąć przycisk i przytrzymać przez ok. 3 sekundy. Diody zaczynają migać z dużą częstotliwością i na wyświetlaczu systemu COMAND pojawia się komunikat informujący, że nastąpi aktywacja telefonu.
4. Wybrać listę połączeń: za pomocą kontrolera COMAND wybrać "Anruflisten -> Gewählt" (Lista połączeń -> Wychodzące) i potwierdzić. Na wyświetlaczu systemu COMAND pojawiają się nazwy Bluetooth® telefonów komórkowych znajdujących się w zasięgu.
Wskazówka
Jeśli żądany telefon Bluetooth® nie zostanie wyświetlony, należy sprawdzić i ewentualnie skorygować ustawienia Bluetooth® w telefonie – patrz instrukcja obsługi telefonu komórkowego. Jeśli wprowadzone są poprawne ustawienia, można w liście połączeń w systemie COMAND pod SEARCH... wyszukać żądany telefon.
5. Za pomocą kontrolera systemu COMAND wybrać żądany telefon i potwierdzić. Na wyświetlaczu COMAND pojawi się 16-cyfrowy kod PIN.
6. Po pojawieniu się odpowiedniego wezwania, w ciągu 20 sekund wprowadzić w telefon komórkowy wyświetlany kod PIN i potwierdzić. Po pomyślnym powiązaniu (słychać melodyjkę z sekwencją narastającą) na wyświetlaczu COMAND pojawia się komunikat "Telefon wird aktiviert, bitte warten" (Trwa aktywacja telefonu, proszę czekać).

A tak to wygląda.






Całość staram się wykonywać szybko, jednak efekt zawsze jest jest taki sam. Po zatwierdzeniu kodu, lub po zadzwonieniu w systemie Comand do nadawcy esemesa z numerem parującym zawsze słychać melodyjkę zwiastującą nieudaną próbę podłączenia.

Pomoże ktoś?
Powrót do góry
00xx00

Czytelnik



Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubin
Posiadane auto: S500 W221
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 31 Sie 2015, 16:40
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) Mercedes S W221 - Telefon


witam
ja tez miałem już kupić MODUŁ BLUETOOTH A 204 820 05 35
miałem go podpiętego w aucie
lecz za nic w świecie nie chciał się połączyć z tel s6
problemy z pinem
znalazłem jakąś instrukcję po angielsku i było w niej napisane ze pin jest
na zasuwce która trzyma kartę sim
niestety w tym urządzeniu nie było tej zasuwki
ale z drugiej strony jak oglądam zdjęcia na Ebayu i innych nigdzie nie widać pniu na tych klapkach
ma ktoś jakiś pomysł???
Powrót do góry
alicjag3

Debiutant



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: r klasa
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 23 Lis 2015, 17:21
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) Mercedes S W221 - Telefon


Ja mAm Mercedesa R z 2006 r.


MAm radio comand i cos takiego w podlokietniku http://archiwumallegro.com.pl/modu%C5%82_bluetooth_mercedes_sap_profil_v2_a2048200535-1_2032690858.html

Czy da sie to sparowac z iPhonem czy to tylko jest do wlozenia karty sim? Z opisu niby wynika ze da sie sparowac ale jak czytalam w necie to juz nie jest takie oczywiste.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery

15) radio »

MercedesC 180

39 900

2011r.

162 272 km

mazowieckie

MercedesA 180

95 900

2020r.

34 000 km

mazowieckie

MercedesE 220

176 900

2020r.

97 000 km

mazowieckie

MercedesA 150

12 490

2004r.

166 333 km

pomorskie

MercedesVito

155 900

2020r.

87 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System