Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes ) Mercedes S W221 - Telefon


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
holloww
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 4911
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sosnowiec - śląsk
Posiadane auto: Porsche 944 S2
Piwa: 139/6
Wysłany: Sro 26 Paź 2011, 08:06
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) Mercedes S W221 - Telefon


Trzeba w ustawieniach pogrzebać i instrukcje przeczytać żeby za każdym razem nie ładował od nowa, może coś jest z parowaniem słuchawki.
_________________
\'zpa\' Naprawimy każdego MERCEDESA www.mercserwis.pl - Sosnowiec
Powrót do góry
brada

Czytelnik



Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Mercedes W221 S-Klasse 2006, Sprinter 208CDI 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Sty 2014, 19:58
Temat postu:

hTC Desire 500 nie paruje z MB Phone (UHI-SN7267)


Cześć.

Pomoc potrzebna przy sparowaniu hTC Desire z systemem Comand w W221.
Sprawa ma się tak, że postępuje zgodnie z instrukcjami podłączenia modułu bluetooth (w podłokietniku - mam tą drugą wersją zdaje się), a mimo postępowania zgodnie z nią telefon na końcu, po wpisaniu kodu parowania, nie łączy się z systemem. Słychać w głośnikach melodyjkę z sekwencją opadającą. i bluetooth rozłącza się.
Do tej pory używałem Nokię 6303i, którą połtora roku temu udało mi się sparować, zestaw działał OK. Nowy telefon nie łączy się.

Oto instrukcja parowania która wykonuję:
1. Włączyć system COMAND, patrz instrukcja obsługi pojazdu.
2. Wywołać menu główne telefonu: za pomocą kontrolera systemu COMAND wybrać "Telefon". Na wyświetlaczu systemu COMAND pojawi się komunikat informujący, że żaden telefon nie jest podłączony.
3. Nacisnąć przycisk i przytrzymać przez ok. 3 sekundy. Diody zaczynają migać z dużą częstotliwością i na wyświetlaczu systemu COMAND pojawia się komunikat informujący, że nastąpi aktywacja telefonu.
4. Wybrać listę połączeń: za pomocą kontrolera COMAND wybrać "Anruflisten -> Gewählt" (Lista połączeń -> Wychodzące) i potwierdzić. Na wyświetlaczu systemu COMAND pojawiają się nazwy Bluetooth® telefonów komórkowych znajdujących się w zasięgu.
Wskazówka
Jeśli żądany telefon Bluetooth® nie zostanie wyświetlony, należy sprawdzić i ewentualnie skorygować ustawienia Bluetooth® w telefonie – patrz instrukcja obsługi telefonu komórkowego. Jeśli wprowadzone są poprawne ustawienia, można w liście połączeń w systemie COMAND pod SEARCH... wyszukać żądany telefon.
5. Za pomocą kontrolera systemu COMAND wybrać żądany telefon i potwierdzić. Na wyświetlaczu COMAND pojawi się 16-cyfrowy kod PIN.
6. Po pojawieniu się odpowiedniego wezwania, w ciągu 20 sekund wprowadzić w telefon komórkowy wyświetlany kod PIN i potwierdzić. Po pomyślnym powiązaniu (słychać melodyjkę z sekwencją narastającą) na wyświetlaczu COMAND pojawia się komunikat "Telefon wird aktiviert, bitte warten" (Trwa aktywacja telefonu, proszę czekać).

A tak to wygląda.






Całość staram się wykonywać szybko, jednak efekt zawsze jest jest taki sam. Po zatwierdzeniu kodu, lub po zadzwonieniu w systemie Comand do nadawcy esemesa z numerem parującym zawsze słychać melodyjkę zwiastującą nieudaną próbę podłączenia.

Pomoże ktoś?
Powrót do góry
00xx00

Czytelnik



Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubin
Posiadane auto: S500 W221
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 31 Sie 2015, 16:40
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) Mercedes S W221 - Telefon


witam
ja tez miałem już kupić MODUŁ BLUETOOTH A 204 820 05 35
miałem go podpiętego w aucie
lecz za nic w świecie nie chciał się połączyć z tel s6
problemy z pinem
znalazłem jakąś instrukcję po angielsku i było w niej napisane ze pin jest
na zasuwce która trzyma kartę sim
niestety w tym urządzeniu nie było tej zasuwki
ale z drugiej strony jak oglądam zdjęcia na Ebayu i innych nigdzie nie widać pniu na tych klapkach
ma ktoś jakiś pomysł???
Powrót do góry
alicjag3

Debiutant



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość / region): warszawa
Posiadane auto: r klasa
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 23 Lis 2015, 17:21
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) Mercedes S W221 - Telefon


Ja mAm Mercedesa R z 2006 r.


MAm radio comand i cos takiego w podlokietniku http://archiwumallegro.com.pl/modu%C5%82_bluetooth_mercedes_sap_profil_v2_a2048200535-1_2032690858.html

Czy da sie to sparowac z iPhonem czy to tylko jest do wlozenia karty sim? Z opisu niby wynika ze da sie sparowac ale jak czytalam w necie to juz nie jest takie oczywiste.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes ) Car audio, nawigacja, alarmy, komputery

16) radio »

MercedesE 350

49 900

2009r.

313 507 km

kujawsko-pomorskie

MercedesS 350

82 990

2010r.

211 398 km

pomorskie

MercedesCLK 200

29 900

2003r.

144 572 km

mazowieckie

MercedesCLS 500

119 900

2011r.

75 372 km

kujawsko-pomorskie

MercedesC 180

94 800

2019r.

50 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System