Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
meg22waw

Debiutant



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 32
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes A 170 CDI, 2000 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 12:59
Temat postu:

potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


Witam. Mianowicie z moim mercedesem stało się tak: od kilku dni po zapaleniu gasł i od nowa go paliłam i znów gasł...i tak około 3 razy musiałam zrobić by ruszyć. Działo sie tak tylko na zimnym silniku. A do tego ten smierdzący dym z wydechu, dużo śmięrdzącego dymu. Dzis poszłam sprawdzić olej na bagnecie i jest ponad maxxx!!!! a do tego ubyło sporo płynu chłodniczego...chłopak mówi że uszczelka pod głowicą...Co wy o tym sądzicie? PILNIE POTRZEBUJE dobrego mechanika w Warszawie który to naprawi...Jaki jest orjentacyjny koszt takiej naprawy? Wiem że sporo...ale ile?
Powrót do góry
gadu-gadu
krzysieksek

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość / region): lublin
Posiadane auto: t&c 3.6
Piwa: 10/0
Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 15:04
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


chłopak ma racje raczej napewno lekko ponad 1 tys zl jezeli glowica jest cała ale jak mieszkasz w w-wie może być troche drożej,po zdjęciu głowicy będzie wiadomo.Jak masz jakieś zniżki w sklepach motoryzacyjnych mozesz odrazu kupić olej,filtr,uszczelkę pod głowice i zawory i kpl .pozostałych uszczelek wtedy zapłacisz tylko za robocizne silnika+ sprawdzenie,planowanie głowicy o ile nie dojdzie docieranie zaworów jeżeli nie będą szczelne.Sprawdzą odrazu stan rozrządu więc dolicz coś na nieoczekiwane wydatki
_________________
Tylko Ameryka i duża pojemność
Powrót do góry
meg22waw

Debiutant



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 32
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes A 170 CDI, 2000 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 15:21
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


Serdecznie dziękuję za odpowiedz i podpowiedz co do kupna części. Tak tez myślałam że będzie to koszt około 1500 zł...jak nie dojdą inne rzeczy które "wyjda w praniu". Hmmm mam pytanie czy wrto wtedy tez wymienić podkładki pod wtryskami??? (Mam juz zakupione w serwisie MB)A olej był zmieniany 2 miesiące temu...eh...same koszta!!! takie małe coś a tak może posuć humor. Nadal apeluje o podanie dobrego mechanika w Wawie.
Powrót do góry
gadu-gadu
dar9999

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 2599
Skąd jesteś (miejscowość / region): RP WAWA
Posiadane auto: M-B W163 HONDA VW OPEL
Piwa: 235/0
Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 15:43
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


zadzwon do BROLERA na Rzemieslnikow -Zacisze jest w necie 22 3740619
Powrót do góry
meg22waw

Debiutant



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 32
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes A 170 CDI, 2000 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 15:47
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


ok dziękuję! Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 15:47
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
krzysieksek

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość / region): lublin
Posiadane auto: t&c 3.6
Piwa: 10/0
Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 16:08
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


podkladki wymienia sie zawsze przy odkreceniu wtryskow przynajmniej powinno sie wymienic a olej musisz niestety tez kupić nowy......
_________________
Tylko Ameryka i duża pojemność
Powrót do góry
meg22waw

Debiutant



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 32
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes A 170 CDI, 2000 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 16:27
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


co do oleju to wiem że musi byc nowy zalany i dlatego ubolewan nad tym! Szkoda, że wymieniony był wcześniej ale nikt nie przewidział takiej usterki...
_________________
...bo to jednak fajne autko jest Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
tadek1509

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 340
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ząbki
Posiadane auto: citroen xsara 2002 2.0 HDI MB VIANO 2.2 CDI 2004 AUDI A4 QATRO 1,9 TDI
Piwa: 17/6
Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 20:19
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


BROLER z zacisza pewnie Ci naprawi ale ostatnią koszulę zdejmie z pleców naprawiałem u niego VIANO i nigdy już tam nie pojadę Tobie też radzę poszukac taniego warsztatu bo nie masz jakiejś poważnej awarii większośc mechaników sobie z nią poradzi. POZDRAWIAMjavascript:emoticon('Very Happy')
Powrót do góry
commor

Stały Bywalec



Dołączył: 16 Maj 2008
Posty: 117
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: A-klasse W168 A160 manual
Piwa: 3/0
Wysłany: Pią 21 Maj 2010, 12:17
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


Potwierdzam, sprawdź czy Cię stać na Brolera .............
Powrót do góry
meg22waw

Debiutant



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 32
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes A 170 CDI, 2000 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 21 Maj 2010, 18:36
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


ok. Dziękuję za podpowiedz. Troszkę poczytałam o tym warsztacie na różnych forach i rzeczywiście większość jest takich opinii jak piszecie, wiec się zastanowie jescze nad tym...do poniedziałku mam czas. Dziękuję.
_________________
...bo to jednak fajne autko jest Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
dar9999

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 2599
Skąd jesteś (miejscowość / region): RP WAWA
Posiadane auto: M-B W163 HONDA VW OPEL
Piwa: 235/0
Wysłany: Pią 21 Maj 2010, 21:29
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


nie jezdzij po zadnych zwyklych warsztatach tak jak ci doradzaja bo bedziesz miala dopiero problemy W168 jest bardzo zaawansowanym i skomplikowanym i bardzo uciazliwym w naprawach jedz tylko do tych co merca maja obcykanego w 1 palcu to daje ci gwarancje dalszej jazdy czego napewno nie uzyskasz u zwyklych mechanikow ktorzy tylko widzeli A na ulicy

Ostatnio zmieniony przez dar9999 dnia Sob 22 Maj 2010, 08:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
tadek1509

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 340
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ząbki
Posiadane auto: citroen xsara 2002 2.0 HDI MB VIANO 2.2 CDI 2004 AUDI A4 QATRO 1,9 TDI
Piwa: 17/6
Wysłany: Pią 21 Maj 2010, 22:39
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


Większośc młodych łepków mających warsztaty są obcykani bardziej niż sobie myślisz (dar 9999) najprawdopodobniej korzystasz z servisów i nie masz zaufania do małych warsztatów . Broler za gniazdo do przyczepy
(montaż Viano) zażądał około 1000 złotych (części i robocizna) w małym warsztacie zapłaciłem za to samo 220 i dlatego każdemu będę go odradzał
Ale i zwykłe podłączenie do kompa kosztuje 150 Więc trzeba sobie przemyślec czy MNIE STAC NA TAKIE NAPRAWY???????????
Powrót do góry
dar9999

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 2599
Skąd jesteś (miejscowość / region): RP WAWA
Posiadane auto: M-B W163 HONDA VW OPEL
Piwa: 235/0
Wysłany: Sob 22 Maj 2010, 08:49
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


nie mieszaj 2 spraw ! zapytanie bylo o DOBREGO a nie o TANIEGO mechanika z Warszawy napisalem wyraznie zadzwon do Brolera a nie jedz ! czytaj ze zrozumieniem a ty tymi doradami wywolujesz tylko metlik w glowie wlascicielki auta ,A klasa to pojazd specyficzny i bardzooooooooooooo uciazliwy w servisie poradzi sobie z jego naprawa tylko ktos kto od lat zajmuje sie M-B ma wiedze osprzet i co najwazniejsze praktyke ! a ci co piszesz mlode lepki maja co najwyzej zapal do pracy i beda przeprowadzac eksperyment na aucie na zasadzie jak sie uda ,nie bronie tu Brolera ale wiem ze nie odstawia fuszerki okres oczekiwania na przyjecie do servisu ma od lat ponad 2 tygodniowy i roszade aut zaskakujaca korzystalem z jego uslug i nigdy nie mialem zastrzerzen co do jakosci naprawy a juz co do trafnosci diagnozy w szczegolnosci ,a cenowo jest po srodku i przed ASO M-B ktorych NIE polecam na koniec nie ekscytuj sie tak ( tadek1509) bo ci zylka peknie Laughing
Powrót do góry
ghost2255

Dyskutant



Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 88
Skąd jesteś (miejscowość / region): wrocław
Posiadane auto: SCENIC 2 1.9dCi
Piwa: 1/5
Wysłany: Sob 22 Maj 2010, 13:43
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


Panowie!(i Panie!)

Nie ekscytujcie się tak! A-klasa to nie statek międzygwiezdny, tylko zwykły samochód. Na pewno Broler naprawi go bez problemu, ale pewnie w PL nie tylko on to potrafi.

Jak znajdziesz mechanika, co ma pojęcie o swojej robocie, dodatkowo jest sumienny i dokładny, to poradzi sobie z tym śpiewająco.

Ja np. z pomocą mojego mechanika(na pewno nie specjalisty od W168) bez problemu wymieniliśmy rolki i pasek, olej z filtrem, osłonę przegubu i łączniki stabilizatorów.

Podobno za wymianę paska z rolkami inni życzą sobie grubą kasę, a nam to zajęło jak dobrze pamiętam 1.5h.

Mój mechanik kiedyś też musiał wyjąć wtryski w innym egzemplarzu i też to zrobił bez żadnych szkód. Także jak widać inni też sobie dają radę z tymi autami.

Dzisiaj dostępne są programy serwisowe, gdzie można sprawdzić momenty dokręcania śrub, kolejność, nawet kolejne kroki naprawy.
Powrót do góry
dar9999

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 2599
Skąd jesteś (miejscowość / region): RP WAWA
Posiadane auto: M-B W163 HONDA VW OPEL
Piwa: 235/0
Wysłany: Sob 22 Maj 2010, 13:57
Temat postu:

Re: potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


meg22waw napisał:
Witam. Mianowicie z moim mercedesem stało się tak: od kilku dni po zapaleniu gasł i od nowa go paliłam i znów gasł...i tak około 3 razy musiałam zrobić by ruszyć. Działo sie tak tylko na zimnym silniku. A do tego ten smierdzący dym z wydechu, dużo śmięrdzącego dymu. Dzis poszłam sprawdzić olej na bagnecie i jest ponad maxxx!!!! a do tego ubyło sporo płynu chłodniczego...chłopak mówi że uszczelka pod głowicą...Co wy o tym sądzicie? PILNIE POTRZEBUJE dobrego mechanika w Warszawie który to naprawi...Jaki jest orjentacyjny koszt takiej naprawy? Wiem że sporo...ale ile?
/// przeczytaj 3 post od dolu http://mercedes.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=79919
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes ) Polecane warsztaty


MercedesE 450

209 777

2019r.

46 000 km

pomorskie

MercedesA 180

73 900

2016r.

148 000 km

wielkopolskie

MercedesA 180

77 960

2020r.

55 230 km

mazowieckie

MercedesE 250

68 900

2013r.

245 000 km

lubelskie

MercedesC 200

69 500

2014r.

239 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System