Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


Idź do strony 1, 2  Następny
 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
meg22waw

Debiutant



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 32
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes A 170 CDI, 2000 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 12:59
Temat postu:

potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


Witam. Mianowicie z moim mercedesem stało się tak: od kilku dni po zapaleniu gasł i od nowa go paliłam i znów gasł...i tak około 3 razy musiałam zrobić by ruszyć. Działo sie tak tylko na zimnym silniku. A do tego ten smierdzący dym z wydechu, dużo śmięrdzącego dymu. Dzis poszłam sprawdzić olej na bagnecie i jest ponad maxxx!!!! a do tego ubyło sporo płynu chłodniczego...chłopak mówi że uszczelka pod głowicą...Co wy o tym sądzicie? PILNIE POTRZEBUJE dobrego mechanika w Warszawie który to naprawi...Jaki jest orjentacyjny koszt takiej naprawy? Wiem że sporo...ale ile?
Powrót do góry
gadu-gadu
krzysieksek

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość / region): lublin
Posiadane auto: t&c 3.6
Piwa: 10/0
Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 15:04
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


chłopak ma racje raczej napewno lekko ponad 1 tys zl jezeli glowica jest cała ale jak mieszkasz w w-wie może być troche drożej,po zdjęciu głowicy będzie wiadomo.Jak masz jakieś zniżki w sklepach motoryzacyjnych mozesz odrazu kupić olej,filtr,uszczelkę pod głowice i zawory i kpl .pozostałych uszczelek wtedy zapłacisz tylko za robocizne silnika+ sprawdzenie,planowanie głowicy o ile nie dojdzie docieranie zaworów jeżeli nie będą szczelne.Sprawdzą odrazu stan rozrządu więc dolicz coś na nieoczekiwane wydatki
_________________
Tylko Ameryka i duża pojemność
Powrót do góry
meg22waw

Debiutant



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 32
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes A 170 CDI, 2000 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 15:21
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


Serdecznie dziękuję za odpowiedz i podpowiedz co do kupna części. Tak tez myślałam że będzie to koszt około 1500 zł...jak nie dojdą inne rzeczy które "wyjda w praniu". Hmmm mam pytanie czy wrto wtedy tez wymienić podkładki pod wtryskami??? (Mam juz zakupione w serwisie MB)A olej był zmieniany 2 miesiące temu...eh...same koszta!!! takie małe coś a tak może posuć humor. Nadal apeluje o podanie dobrego mechanika w Wawie.
Powrót do góry
gadu-gadu
dar9999

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 2599
Skąd jesteś (miejscowość / region): RP WAWA
Posiadane auto: M-B W163 HONDA VW OPEL
Piwa: 235/0
Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 15:43
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


zadzwon do BROLERA na Rzemieslnikow -Zacisze jest w necie 22 3740619
Powrót do góry
meg22waw

Debiutant



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 32
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes A 170 CDI, 2000 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 15:47
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


ok dziękuję! Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
Reklama








Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 15:47
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
krzysieksek

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 285
Skąd jesteś (miejscowość / region): lublin
Posiadane auto: t&c 3.6
Piwa: 10/0
Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 16:08
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


podkladki wymienia sie zawsze przy odkreceniu wtryskow przynajmniej powinno sie wymienic a olej musisz niestety tez kupić nowy......
_________________
Tylko Ameryka i duża pojemność
Powrót do góry
meg22waw

Debiutant



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 32
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes A 170 CDI, 2000 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 16:27
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


co do oleju to wiem że musi byc nowy zalany i dlatego ubolewan nad tym! Szkoda, że wymieniony był wcześniej ale nikt nie przewidział takiej usterki...
_________________
...bo to jednak fajne autko jest Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
tadek1509

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 340
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ząbki
Posiadane auto: citroen xsara 2002 2.0 HDI MB VIANO 2.2 CDI 2004 AUDI A4 QATRO 1,9 TDI
Piwa: 17/6
Wysłany: Czw 20 Maj 2010, 20:19
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


BROLER z zacisza pewnie Ci naprawi ale ostatnią koszulę zdejmie z pleców naprawiałem u niego VIANO i nigdy już tam nie pojadę Tobie też radzę poszukac taniego warsztatu bo nie masz jakiejś poważnej awarii większośc mechaników sobie z nią poradzi. POZDRAWIAMjavascript:emoticon('Very Happy')
Powrót do góry
commor

Stały Bywalec



Dołączył: 16 Maj 2008
Posty: 117
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: A-klasse W168 A160 manual
Piwa: 3/0
Wysłany: Pią 21 Maj 2010, 12:17
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


Potwierdzam, sprawdź czy Cię stać na Brolera .............
Powrót do góry
meg22waw

Debiutant



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 32
Skąd jesteś (miejscowość / region): Warszawa
Posiadane auto: Mercedes A 170 CDI, 2000 r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 21 Maj 2010, 18:36
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


ok. Dziękuję za podpowiedz. Troszkę poczytałam o tym warsztacie na różnych forach i rzeczywiście większość jest takich opinii jak piszecie, wiec się zastanowie jescze nad tym...do poniedziałku mam czas. Dziękuję.
_________________
...bo to jednak fajne autko jest Smile
Powrót do góry
gadu-gadu
dar9999

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 2599
Skąd jesteś (miejscowość / region): RP WAWA
Posiadane auto: M-B W163 HONDA VW OPEL
Piwa: 235/0
Wysłany: Pią 21 Maj 2010, 21:29
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


nie jezdzij po zadnych zwyklych warsztatach tak jak ci doradzaja bo bedziesz miala dopiero problemy W168 jest bardzo zaawansowanym i skomplikowanym i bardzo uciazliwym w naprawach jedz tylko do tych co merca maja obcykanego w 1 palcu to daje ci gwarancje dalszej jazdy czego napewno nie uzyskasz u zwyklych mechanikow ktorzy tylko widzeli A na ulicy

Ostatnio zmieniony przez dar9999 dnia Sob 22 Maj 2010, 08:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
tadek1509

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 340
Skąd jesteś (miejscowość / region): Ząbki
Posiadane auto: citroen xsara 2002 2.0 HDI MB VIANO 2.2 CDI 2004 AUDI A4 QATRO 1,9 TDI
Piwa: 17/6
Wysłany: Pią 21 Maj 2010, 22:39
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


Większośc młodych łepków mających warsztaty są obcykani bardziej niż sobie myślisz (dar 9999) najprawdopodobniej korzystasz z servisów i nie masz zaufania do małych warsztatów . Broler za gniazdo do przyczepy
(montaż Viano) zażądał około 1000 złotych (części i robocizna) w małym warsztacie zapłaciłem za to samo 220 i dlatego każdemu będę go odradzał
Ale i zwykłe podłączenie do kompa kosztuje 150 Więc trzeba sobie przemyślec czy MNIE STAC NA TAKIE NAPRAWY???????????
Powrót do góry
dar9999

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 2599
Skąd jesteś (miejscowość / region): RP WAWA
Posiadane auto: M-B W163 HONDA VW OPEL
Piwa: 235/0
Wysłany: Sob 22 Maj 2010, 08:49
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


nie mieszaj 2 spraw ! zapytanie bylo o DOBREGO a nie o TANIEGO mechanika z Warszawy napisalem wyraznie zadzwon do Brolera a nie jedz ! czytaj ze zrozumieniem a ty tymi doradami wywolujesz tylko metlik w glowie wlascicielki auta ,A klasa to pojazd specyficzny i bardzooooooooooooo uciazliwy w servisie poradzi sobie z jego naprawa tylko ktos kto od lat zajmuje sie M-B ma wiedze osprzet i co najwazniejsze praktyke ! a ci co piszesz mlode lepki maja co najwyzej zapal do pracy i beda przeprowadzac eksperyment na aucie na zasadzie jak sie uda ,nie bronie tu Brolera ale wiem ze nie odstawia fuszerki okres oczekiwania na przyjecie do servisu ma od lat ponad 2 tygodniowy i roszade aut zaskakujaca korzystalem z jego uslug i nigdy nie mialem zastrzerzen co do jakosci naprawy a juz co do trafnosci diagnozy w szczegolnosci ,a cenowo jest po srodku i przed ASO M-B ktorych NIE polecam na koniec nie ekscytuj sie tak ( tadek1509) bo ci zylka peknie Laughing
Powrót do góry
ghost2255

Dyskutant



Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 88
Skąd jesteś (miejscowość / region): wrocław
Posiadane auto: SCENIC 2 1.9dCi
Piwa: 1/5
Wysłany: Sob 22 Maj 2010, 13:43
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


Panowie!(i Panie!)

Nie ekscytujcie się tak! A-klasa to nie statek międzygwiezdny, tylko zwykły samochód. Na pewno Broler naprawi go bez problemu, ale pewnie w PL nie tylko on to potrafi.

Jak znajdziesz mechanika, co ma pojęcie o swojej robocie, dodatkowo jest sumienny i dokładny, to poradzi sobie z tym śpiewająco.

Ja np. z pomocą mojego mechanika(na pewno nie specjalisty od W168) bez problemu wymieniliśmy rolki i pasek, olej z filtrem, osłonę przegubu i łączniki stabilizatorów.

Podobno za wymianę paska z rolkami inni życzą sobie grubą kasę, a nam to zajęło jak dobrze pamiętam 1.5h.

Mój mechanik kiedyś też musiał wyjąć wtryski w innym egzemplarzu i też to zrobił bez żadnych szkód. Także jak widać inni też sobie dają radę z tymi autami.

Dzisiaj dostępne są programy serwisowe, gdzie można sprawdzić momenty dokręcania śrub, kolejność, nawet kolejne kroki naprawy.
Powrót do góry
dar9999

Auto Maniak



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 2599
Skąd jesteś (miejscowość / region): RP WAWA
Posiadane auto: M-B W163 HONDA VW OPEL
Piwa: 235/0
Wysłany: Sob 22 Maj 2010, 13:57
Temat postu:

Re: potrzebny dobry mechanik od A klasy w WARSZAWIE!


meg22waw napisał:
Witam. Mianowicie z moim mercedesem stało się tak: od kilku dni po zapaleniu gasł i od nowa go paliłam i znów gasł...i tak około 3 razy musiałam zrobić by ruszyć. Działo sie tak tylko na zimnym silniku. A do tego ten smierdzący dym z wydechu, dużo śmięrdzącego dymu. Dzis poszłam sprawdzić olej na bagnecie i jest ponad maxxx!!!! a do tego ubyło sporo płynu chłodniczego...chłopak mówi że uszczelka pod głowicą...Co wy o tym sądzicie? PILNIE POTRZEBUJE dobrego mechanika w Warszawie który to naprawi...Jaki jest orjentacyjny koszt takiej naprawy? Wiem że sporo...ale ile?
/// przeczytaj 3 post od dolu http://mercedes.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=79919
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes ) Polecane warsztaty


MercedesGLC 220

178 900

2018r.

68 000 km

mazowieckie

MercedesGLC 200

179 850

2020r.

58 900 km

wielkopolskie

MercedesCLS 350

209 900

2018r.

140 408 km

kujawsko-pomorskie

MercedesGLS Klasa

322 000

2018r.

86 000 km

mazowieckie

MercedesGLA 220

87 900

2015r.

63 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System