Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes ) Warsztat,mechanik w Bydgoszczy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Polecane warsztaty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
navteq

Czytelnik



Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość / region): Rathdowney/Bydgoszcz
Posiadane auto: Peugeot 607 2.2HDI 2005/MB clasa A 170 CDI 2003r
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 07 Cze 2010, 00:31
Temat postu:

Warsztat,mechanik w Bydgoszczy


Witam!Chcialbym prosic uzytkownikow A clasy z Bydgoszczy i okolic o podanie namiarow na dobrego mechanika.Dzieki.Pozdrawiam.
Powrót do góry
holloww
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 4911
Skąd jesteś (miejscowość / region): Sosnowiec - śląsk
Posiadane auto: Porsche 944 S2
Piwa: 139/6
Wysłany: Pon 07 Cze 2010, 15:03
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) Warsztat,mechanik w Bydgoszczy


przykro mi ja nie pomoge;)
_________________
\'zpa\' Naprawimy każdego MERCEDESA www.mercserwis.pl - Sosnowiec
Powrót do góry
sir_ryszard

Stały Bywalec



Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 128
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bdg
Posiadane auto: Renault Espace 4, 2.0T + gaz, 2005
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 07 Cze 2010, 15:27
Temat postu:

Re: Warsztat,mechanik w Bydgoszczy


navteq napisał:
Witam!Chcialbym prosic uzytkownikow A clasy z Bydgoszczy i okolic o podanie namiarow na dobrego mechanika.Dzieki.Pozdrawiam.


Nie wiem czy to tak do końca dobrzy mechanicy, ale ja jeżdżę do JD Ledar na Łęczycką, koło salony Alfy Romeo/Fiata i marketu Lidl. Mają tam bardzo przystępne ceny i robociznę.

Pamiętam jeszcze warsztacik na ulicy Ołowianej, specjalizują się i robią tylko Mercedesy. Są to ponoć mechanicy, którzy odłączyli się od ASO Mercedes, ale nie są w pełni kompetentni, ponieważ nie wystawiają Ci faktur, paragonów, ani niczego, natomiast kasują jak w prawdziwym ASO.

Jeżeli chodzi o blacharstwo i lakiernictwo, to miałem przyjemność wizytować u Roberta Zudzina, który ma swoją działalność od Fordońskiej w bok, na ulicy Łowickiej. Wydał mi się bardzo rzetelnym rozmówcą, dużo dyskutuje, ma pojęcie o świecie motoryzacyjnym i powiedział mi wprost, że w branży motoryzacyjnej tak naprawdę nie ma uczciwych ludzi *ciekawe czy mówił o sobie*, on sam nie spotkał się z rzetelnymi. Wymienił tylko jedną jedyną osobę - swojego kumpla, mechanika od samochodów Renault.

Jeszcze inny człowiek to mechanik, który ma doświadczenie z Brandberga - Stefan Sołtysik. Przedstawiciel szkoły niemieckiej, gdzie przez lata robił auta na zachodzie. Ponoć zna się na swoim fachu, naprawia również mało widoczne marki na ulicach - Mini, Saab, itd. Jego siedziba mieści się na ulicy od Grunwaldzkiej w bok, a dokładnie na rogu ulicy Borsuczej.


Mógłbym tu nakreślać i gdybać o innych warsztatach u Pana Józka, nieautoryzowane i inne czarne jaskinie, ale jaki to ma sens, jak nie wiem, kto jest tym "dobrym mechanikiem A-klasy z Bydgoszczy".

Z reguły to uważam podobnie jak ten przedostatni, nie ma całkowicie solidnych i uczciwych fachowców i to się tyczy każdej dziedziny życia - naprawy samochodów, lodówek, pralek, telewizorów, prac remontowo-budowlanych itd.,itp. Jakoś Ci wszyscy specjaliście starają się wywiązywać, jedni przykładają się bardziej, drudzy mniej, jedni kasują więcej, drudzy mniej... gdybym tylko umiał robić wszystko sam (a nie umiem praktycznie nic), to byłoby całkiem przyzwoicie.
Powrót do góry
Gorunio

Stały Bywalec



Dołączył: 14 Cze 2010
Posty: 236
Skąd jesteś (miejscowość / region): Człuchów/Bydgoszcz
Posiadane auto: Był Mercedes A-klasa, A140, W168, 2001r. Classic Obecnie: Citroen C2, 1.4i, 75KM, 2006r.
Piwa: 2/0
Wysłany: Sro 14 Wrz 2011, 16:20
Temat postu:

Re: ( Mercedes ) Warsztat,mechanik w Bydgoszczy


Wczoraj mialem mala przygode i mozna powiedziec, ze bombnalem moja A-klasa w murek kolo garazu. Co prawda szkoda niewielka, ale juz samochodzik jest bardzo dobrze zrobiony i polecam blacharza Pana Marcina Brzezinskiego z ul. Jana Brzozogłowego 13B w Bydgoszczy (dzielnica Jary).

A co do godnego polecenia mechanika w Bydgoszczy od mechanicznych spraw wciaz szukam...Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes ) Polecane warsztaty Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes ) Polecane warsztaty


MercedesC 180

94 800

2019r.

50 000 km

mazowieckie

MercedesA 150

12 490

2004r.

166 333 km

pomorskie

MercedesB 180

25 800

2010r.

229 057 km

pomorskie

MercedesA 180

12 800

2006r.

267 500 km

mazowieckie

MercedesGLC 250

145 900

2018r.

95 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System