Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa B ) Great



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa B ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radislaw

Czytelnik



Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Strzelce Opolskie
Posiadane auto: `99 A170CDI Avantgarde
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 07 Sty 2008, 21:02
Temat postu:

Great


Witam, co prawda nie jestem wlascicielem tego modelu Wink ale samochod posiada swietny design, dynamiczna sylwetke no i Gwiazde Wink
Powrót do góry
gadu-gadu skype status
JaJ

Debiutant



Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 11


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 18 Lut 2008, 19:14
Temat postu:

Mercedes klasa B


mi też się wyżej wymienione aspekty B-klasy podobają. do tego jeszcze dołączyć całkiem niezłe osiągi i mamy samochód, który jest moim marzeniem... Po jeździe próbnej jeszcze nardziej mi się spodobał Smile może już niedługo będzie kluczyk w kieszeni... zobaczymy
Powrót do góry
malarz

Czytelnik



Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 7


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 18 Lut 2008, 22:30
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa B ) Great


bardzo dobry wozek. glowny atut to taki, ze nie ma dla niego konkurencji, nie czesto sie zdarza, ze powstaja takie samochody. wiekszosc auto ma swoje odpowiedniki. a tu polaczenie kompakt-rodzina-sportowy.
Powrót do góry
JaJ

Debiutant



Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 11


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 19 Lut 2008, 10:36
Temat postu:

Mercedes B klasa


hmmm, właśnie się zastanawiam nad tym co napisałeś.... nie ma konkurencji? kurcze... rozumiem że ma inny design niż podobne samochody, ale czy rzeczywiście nie udało by się znaleźć konkurenta? trezba nad tym pomyśleć Wink
Powrót do góry
malarz

Czytelnik



Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 7


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 20 Lut 2008, 00:06
Temat postu:

Re: Mercedes B klasa


JaJ napisał:
hmmm, właśnie się zastanawiam nad tym co napisałeś.... nie ma konkurencji? kurcze... rozumiem że ma inny design niż podobne samochody, ale czy rzeczywiście nie udało by się znaleźć konkurenta? trezba nad tym pomyśleć Wink


no wlasnie nie widze. z jednej strony nie jest to typowe auto rodzinne, grzechem byloby tak nazywac nowa B klase, posiada jednak cechy rodzinnego tzn duzo miejsca w srodku, szczegolnie po zlozeniu tylniego siedzenia i fotela pasazera. z drugiej strony sportowy pazur i zwonnosc. nie doszukalem sie odpowiednikow, a i specjalisci maja z tym problem
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Sro 20 Lut 2008, 00:06
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
JaJ

Debiutant



Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 11


Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 21 Lut 2008, 19:37
Temat postu:

Mercedes klasy B


zastanawiałem się i zastanawiałe i rzeczywiście nic mi nie przychodzi do głowy - gryzie mnie to Wink

To auto co dzień w drodze do pracy mijam na bilbordzie i coraz bardziej mnie ciągnie, może jeszcze jakieś opinie na jego temat? Może ktoś miał doświadczenia z tym starszym modelem?
Powrót do góry
malarz

Czytelnik



Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 7


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 24 Lut 2008, 02:50
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa B ) Great


dopisuje sie do pytania o starsze wersje, jestem ciekaw jak sie maja do najnowszych modeli. czy te starsze maja te same wyniki w testach ?!
Powrót do góry
JaJ

Debiutant



Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 11


Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 24 Lut 2008, 14:51
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa B ) Great


Juz sobie troszkę o tym poczytałem.
Z tego co się zorientowałem, to nowa B klasa jest oczywiście po faceliftingu, i jest ulepszona, ma lepsze osiągi niż ta starsza i jeszcze bardziej zadbali o bezpieczeństwo - wielkie ogólniki, ale może uda mi się jeszcze coś znaleźć.
Powrót do góry
malarz

Czytelnik



Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 7


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 26 Lut 2008, 23:51
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa B ) Great


JaJ napisał:
Juz sobie troszkę o tym poczytałem.
Z tego co się zorientowałem, to nowa B klasa jest oczywiście po faceliftingu, i jest ulepszona, ma lepsze osiągi niż ta starsza i jeszcze bardziej zadbali o bezpieczeństwo - wielkie ogólniki, ale może uda mi się jeszcze coś znaleźć.


nie dziwie sie, glupota byloby wprowadzanie nowej wersji, bez lepszych wynikow w testach. w koncu poza prestizem i designem liczy sie bezpieczenstwo i na to stawiaja ludzie.
Powrót do góry
JaJ

Debiutant



Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 11


Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 29 Lut 2008, 18:53
Temat postu:

B klasa


może i głupota by to było, ale zauważ, że pare firm na rynku tak właśnie robiło, robiły tylko facelifting i na tym się zmiany kończyły. Fajny wygląd tez się liczy, ale jak napisałeś to nie wszystko.
Powrót do góry
malarz

Czytelnik



Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 7


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 01 Mar 2008, 20:41
Temat postu:

Re: B klasa


JaJ napisał:
może i głupota by to było, ale zauważ, że pare firm na rynku tak właśnie robiło, robiły tylko facelifting i na tym się zmiany kończyły. Fajny wygląd tez się liczy, ale jak napisałeś to nie wszystko.


moga sobie robic, faceliftingi, ale wiadomo, ze na taki samochod polasza sie tylko amatorzy, albo ludzie z ograniczonymi funduszami (tych drugich oczywiscie w zadnym wypadku nie krytykuje). wiadomo jednak, ze jesli ktos wsadza 100 tysi w samochod, placac po 3000 rate, to chce miec nie tylko taki samochod, za ktorym ludzie sie beda odwracali, ale tez taki, ktory bedzie z tyoba wspolpracowal i zapewnial bezpiecenstwo.
Powrót do góry
JaJ

Debiutant



Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 11


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 04 Mar 2008, 19:13
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa B ) Great


niektórzy takie auta kupują za gotówkę - szczęściarze. Smile
Muszę sie z Tobą zgodzić - jak mam wyać na samochód 100 000PLN to muszę dokładnie wiedzieć na co wdaję te pienądze i że ten samochód jest tego naprawdę wart. Sam fecelifting by mnnie raczej do wydania takich pieniędzy nie przekonał.
Powrót do góry
malarz

Czytelnik



Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 7


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 04 Mar 2008, 19:39
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa B ) Great


ale widac sobie czlowiek inteligentnie nie porozmawia, tak tu cicho, ze az piszczy w usach. czy nikt nie ma nic ciekawego do powiedzenia na tym, cholernym foruuum????
Powrót do góry
colln

Debiutant



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość / region): Polska/Italia
Posiadane auto: B 180CDI 2.0L` 06r W210 2,9TD W220 S320
Piwa: 1/0
Wysłany: Czw 15 Sty 2009, 04:57
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa B ) Great


Osiągi B klasy po lifcie w 2008 nie uległu żadnym zmianom. Wszystkie podzespoły i parametry silników są identyczne.
Zmianom poddano kosmetykę, lusterka, przetłoczenia na zderzakach itp.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania uzytkowe mogę coś powiedzieć, jeżdże B 180CDI czyli motor 2,0litry 109KM, prosze pytać, chętnie odpowiem
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa B ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa B »

Opinie o samochodach Mercedes klasa B - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa B ) Oceń swoje auto


MercedesA 180

109 850

2019r.

34 500 km

wielkopolskie

MercedesE 280

24 990

2006r.

291 986 km

pomorskie

MercedesR 350

69 700

2012r.

260 000 km

mazowieckie

MercedesGLC 200

182 900

2020r.

58 900 km

wielkopolskie

MercedesGLA 180

96 900

2019r.

100 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System