Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa CLK ) Przekładka skrzyni automatycznej na manualną PROSZĘ O POMOC



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa CLK ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
__Judasz__

Czytelnik



Dołączył: 02 Lut 2024
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnów
Posiadane auto: Mercedes w209 2.6V6
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 02 Lut 2024, 22:07
Temat postu:

Przekładka skrzyni automatycznej na manualną PROSZĘ O POMOC


Robił ktoś przekładkę skrzyni automatycznej na manualną potrzebuję pomocy posiadam Mercedesa w209 2003 3.2 V6 benzyna i moje pytanie brzmi co potrzebuję dokładnie co zrobić czy muszę podkładać świnkę (piggyback) czy da się to wystroić na seryjnym sterowniku wiadomo komputer skrzyni automatycznej trzeba będzie zmienić na ten od manualna ogólnie potrzebuję wiedzieć jak to zrobić bo chcę mieć manuala u siebie i z czego wziąć skrzynie czy trzeba będzie stosować przystawkę do skrzyni inny dzwon czy cokolwiek jakie pół ośki? Jaka skrzynia? Jaki komputer? Jak z wałem? Jak z mostem?
Powrót do góry
rodzynek

Dyskutant



Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 58
Skąd jesteś (miejscowość / region): Jastrzębie-Zdrój
Posiadane auto: V251 - R500, 2005
Piwa: 2/0
Wysłany: Sob 03 Lut 2024, 02:42
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa CLK ) Przekładka skrzyni automatycznej na manualną PROSZĘ O POMOC


Proponuję poszukać jakiegoś taniego rozbitka, przełożyć wszystko co trzeba, a nadmiar sprzedać. Tak będzie najtaniej, najprościej i najszybciej.
Powrót do góry
__Judasz__

Czytelnik



Dołączył: 02 Lut 2024
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnów
Posiadane auto: Mercedes w209 2.6V6
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 04 Lut 2024, 20:01
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa CLK ) Przekładka skrzyni automatycznej na manualną PROSZĘ O POMOC


Tylko jaką skrzynie dobrać do 3.2 V6 benzyna żeby nie była za słaba do tej mocy dodatkowo z 3.2 V6 chcę uzyskać około 280 koni więc potrzebowałbym coś co wytrzyma koło 300 koni a przyszłościowo nawet więcej więc jeżeli ktoś robił taki SWAP byłbym wdzięczny za podzielenie się wiedzą z czego co brał
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa CLK ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa CLK »

Opinie o samochodach Mercedes klasa CLK - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa CLK ) Oceń swoje auto


MercedesE 350

38 900

2011r.

374 000 km

kujawsko-pomorskie

MercedesCLA 220

65 900

2016r.

213 000 km

śląskie

MercedesCLA 45 AMG

84 900

2015r.

169 000 km

śląskie

MercedesC 300

174 900

2022r.

32 072 km

kujawsko-pomorskie

MercedesML 420

37 700

2007r.

270 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 Created by idealneT and OM System