Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes 190 (W201) ) Wywala błąd ESP Vito w447 i brak mocy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes 190 (W201) ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siduu_sz

Czytelnik



Dołączył: 30 Lis 2022
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Klimontów
Posiadane auto: Mercedes Vito W447
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Lis 2022, 14:36
Temat postu:

Wywala błąd ESP Vito w447 i brak mocy


Witam, po przejechaniu ok 1km na zimnym silniku w Vito W447 2017 rok wyskakuje błąd esp i auto traci moc, jedzie max 20km/h, na dosłownie 1 sec. zapala się kontrolka świec. Dzieje się tak tylko na zimnym silniku. Nie ma tego objawu gdy odpalę i podczas jazdy daję dużo gazu - trzymam na co najmniej 2tyś obrotów. Błąd jakiego się nie da skasować gdy wywali esp to C038300 - Brak lub nieprawidłowy sygnał CAN 'Postulat momentu obrotowego' z modułu sterującego 'Silnik spalinowy'. Zgaszę auto i odpalę i błędu nie ma do czasu przejechania tego kawałka. Gdy nie świeci się kontrolka wszystkie błędy można usunąć i nie ma żadnego błędu. Po za tymi błędami wszystko ok - zero błędów. Czujniki abs sprawdzone, wszystkie działają prawidłowo, czujnik ciśnienia doładowania - sprawdzony - ok. Odpinany przepływomierz nie pomógł.
Powrót do góry
Gerri
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 5016
Skąd jesteś (miejscowość / region): county Limerick
Posiadane auto: Audi A3
Piwa: 426/28
Wysłany: Sro 30 Lis 2022, 21:10
Temat postu:

Re: ( Mercedes 190 (W201) ) Wywala błąd ESP Vito w447 i brak mocy


Taki temat był już na tym forum.
Jeżeli masz problem z użyciem wyszukiwarki, to pod twoim zapytaniem na forum "elektroda" jest kopiuj/wklej z tego forum kolegi mayss który skopiowane cytaty zamieścił jako swoje. Confused
Powrót do góry
siduu_sz

Czytelnik



Dołączył: 30 Lis 2022
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Klimontów
Posiadane auto: Mercedes Vito W447
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 30 Lis 2022, 23:20
Temat postu:

Re: ( Mercedes 190 (W201) ) Wywala błąd ESP Vito w447 i brak mocy


Nie ma na forum tej samej sytuacji, na elektrodzie jest również mój wpis, czasem ktoś z innego forum może znać rozwiązanie. Odpowiedź widziałem i widziałem że jest skopiowane, ale z innej sytuacji, więc mało pomocne.
Powrót do góry
labik

Debiutant



Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 29
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gryfice
Posiadane auto: Vaneo
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 09 Sty 2026, 00:51
Temat postu:

Re: ( Mercedes 190 (W201) ) Wywala błąd ESP Vito w447 i brak mocy


Zrobiło się zimno wiec temat powraca jak co roku.
Mercedes Vito v447 - błędy - error C0383, C038300, C3201, C320100

Naprawiony i to nie jeden :
https://youtu.be/-90d0WA_fx0?si=fRUe-Ut1D7Vt8LuU

https://youtu.be/OBNw9iM7qiU?si=AWe31iGhVt8UM_jp

https://youtu.be/vaAS9G88grs?si=IS4Hu120G7Z00T8m

linki poprawione - gdyby nie działały proszę pisać
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes 190 (W201) ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes 190 (W201) »

Opinie o samochodach Mercedes 190 (W201) - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes 190 (W201) ) Porady, problemy techniczne


MercedesGLE 63 AMG

689 900

2024r.

37 523 km

kujawsko-pomorskie

MercedesE 350

38 900

2011r.

374 000 km

kujawsko-pomorskie

MercedesW201

39 999

1986r.

93 000 km

pomorskie

MercedesA 170

20 500

2007r.

80 000 km

śląskie

MercedesE 200

68 900

2012r.

115 665 km

łódzkie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 Created by idealneT and OM System