Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa A i Vaneo ) Problem z nadmuchem na przednią szybe



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Układ chłodzenia i ogrzewanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomamar791013

Czytelnik



Dołączył: 04 Mar 2025
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): oleśnica
Posiadane auto: Mercedes w176
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 28 Mar 2026, 13:13
Temat postu:

Problem z nadmuchem na przednią szybe


Hey. Mam mały problkem z nadmuchem na przednią szybę. Rano po nocnym postoju jak są zaparowane szyby, po odpaleniu auta włączam nadmuch na szybę. Z podszybia leci powietrze na szybę, filtr kabinowy wymieniony, a mimo to szyba bardzo powoli odparowuje. Czy jest to przypadłość tego modelu, czy problem leży gdzie indziej? Odpływy też są drożne.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Układ chłodzenia i ogrzewanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa A i Vaneo ) Układ chłodzenia i ogrzewanie


MercedesE 350

38 900

2011r.

374 000 km

kujawsko-pomorskie

MercedesC 180

43 900

2016r.

201 692 km

śląskie

MercedesE 350

73 900

2015r.

277 000 km

pomorskie

MercedesGLA 180

64 959

2019r.

57 000 km

mazowieckie

MercedesE 200

68 900

2012r.

115 665 km

łódzkie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © AKOL Sp. z o.o. 2003 - 2026 Created by idealneT and OM System