Mercedes

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponyksiążkilinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mercedes klasa ML ) zakup ML



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa ML ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
neodan

Czytelnik



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 12 Lis 2008, 00:17
Temat postu:

zakup ML


Witam wszystkich forumowiczów

Jestem nowym członkiem forum Mercedesa jeżdze na razie volvo v40 ale mam zamiar zakupić ML rocznik 1999-2000 ale nie wiem jaki motor 270 cdi i 320 benzyna z gazem. Mam pytanie do właściiceli takich autek o pomoc jakie sa bolączki ewentualnie takich modeli i roczników, zdaje sobie oczywiście sprawę iż nie są to auta nowe ale jak to powiedział mój znajomy - NIE MA JAZDY BEZ GWIAZDY-
z góry bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi
pozdrawiam NEODAN
_________________
NeoDan
Powrót do góry
serwisant

Przyjaciel Portalu



Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 338
Skąd jesteś (miejscowość / region): B-stok

Piwa: 11/0
Wysłany: Sro 12 Lis 2008, 20:58
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa ML ) zakup ML


odpuść sobie gaz jeśli stać cie na mercedesa to i stać na paliwo , silnik 2.7 cdi jest za słaby do ML unas co drugi właściciel gania z chipem (boxem) chyba że lubisz spokojną jazdę to ok jak najlepsze rozwiązanie 400cdi to wielka skarbonka, polecałbym kupno ML po lifcie nie tego nowego tylko starszego z ostatnich lat produkcji .
Powrót do góry
gadu-gadu
zygiboos

Debiutant



Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 36
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zgierz
Posiadane auto: ML320 W163 3,2l LPG 99r.
Piwa: 3/1
Wysłany: Nie 01 Lut 2015, 14:56
Temat postu:

Re: ( Mercedes klasa ML ) zakup ML


Moim zdaniem najlepszy jest 3.2 benzyna V6 - dobrze znosi LPG, nie psuje się, zapewnia bardzo przyjemną akcelerację (9s do 100) i nie bierze 20L na trasie jak V8.

Niestety przy 2 tonach, automacie, stałym 4x4 i starszym V6 trzeba liczyć się ze spalaniem 14-18l. LPG w obecnych cenach 1,70 pozwala jednak na przejechanie 300 km za 90zł + trochę benzyny więc bardzo nie ma co narzekać. A przyjemność z jazdy, wysoką i bezpieczną limuzyną jest bezcenna.

Bolączki:
- trzeszczenie elementów tapicerki
- Dość częsta wymiana klocków
- Małe wycieki z silnika się zdarzają (niestety zestawy uszczelek potrafią kosztować 300zł)
- Generalnie jak coś w zawieszeniu wymienisz to masz spokój na 50-100 tys km, najczęściej psują się gumy stabilizatorów, końcówki drążków, sworznie wahaczy no i pękają sprężyny.

Ciekawe jest to, że na wyrobionym zawieszeniu w tym Mercu jeździ się lepiej niż na świeżo zrobionym Fordzie - więc podwójna uwaga przy oględzinach auta, bo samodzielnie ciężko się zorientować, że coś jest nie tak.


PS.
Przepraszam, że odgrzebuje temat, ale myślę, że ktoś skorzysta, a dział klasy M trzeba troszeczkę ruszyć bo mało tu rzeczowych postów.
_________________

Mercedes-Benz – The best or nothing.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MERCEDES Forum Strona Główna -> ( Mercedes klasa ML ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mercedes klasa ML »

Opinie o samochodach Mercedes klasa ML - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mercedes klasa ML ) Oceń swoje auto


MercedesE 200

74 900

2010r.

36 000 km

mazowieckie

MercedesC 220

36 900

2011r.

227 000 km

lubelskie

MercedesA 140

5 990

1999r.

191 200 km

wielkopolskie

MercedesB 170

19 900

2006r.

179 513 km

mazowieckie

MercedesGLC 220

178 900

2018r.

68 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System